Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από Playas Centricas και 11 λεπτά με τα πόδια από Las Olas Shopping. Στις εγκαταστάσεις παρέχονται 2 μπάνια, 3 υπνοδωμάτια και εξοπλισμένη κουζίνα.
Η άνετη τοποθεσία παρέχει γρήγορη πρόσβαση σε ANP Complejo Islote Lobos. Βρίσκεται 1 χλμ. μακριά από το κέντρο της πόλης Las Grutas. Προσφέροντας πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας, το Cuyen Restaurant απέχει 350 μέτρα από το κατάλυμα. Playa La Rinconada βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Οι επισκέπτες μπορούν ν' απολαύσουν θέα στον κήπο από τα παράθυρά τους. Θα σας παρέχουν μπιντές και ντους.
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σαν Αντόνιο Οέστε βρίσκεται 5 χλμ. μακριά από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Las Olas Shopping800 μ.
- Puerta al Sol350 μ.
- Marnos Discotheque350 μ.
- Pescador700 μ.
- Salinas del Gualicho500 μ.
- Casa de la Historia y la Cultura del Bicentenario600 μ.
- Andiamo Disco600 μ.
- El Sotano y Canadon de las Ostras550 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σαν Αντόνιο Οέστε10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas;
Salinas del Gualicho, ANP Complejo Islote Lobos και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas;
Οι πελάτες της η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Σαν Αντόνιο Οέστε από η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas;
Η Casa Aguas Azules 6 Pax Las Grutas απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Σαν Αντόνιο Οέστε.